منو اصلی
اخبار > دوران ستمگری به پایان رسیده است


  چاپ        ارسال به دوست

وبلاگ تودو در سریلانکا خطاب به ترامپ؛

دوران ستمگری به پایان رسیده است

وبلاگ تودو Thoothu درسریلانکا در دوم بهمن ماه خطاب به ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا نوشت: «دوران ستمگری به پایان رسیده» است.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی ،به نقل از رایزنی فرهنگی کشورمان در سریلانکا در ابتدای این مقاله آمده ؛ رئیس جمهور ایران ، ترامپ را ظالم توصیف کرده است. آقای حسن روحانی در جلسه هیئت دولت گفته که اکنون توپ درزمین  رئیس جمهور جدید آمریکا می باشد ودوران استبداد و ستمگری به پایان رسیده اگر واشنگتن به توافق هسته ای بازگردد ، ما کاملاً به تعهد خود در قبال این توافق احترام می گذاریم. رئیس جمهور ایران همچنین اظهار داشته ؛ ترامپ جز بی عدالتی و فساد کاری نکرده او برای مردم خود و جهان مشکل ایجاد کرده است.

مقاله درادامه به موضوع استفاده صلح آمیزایران از صنعت و دانش هسته ای و همچنین توافق هسته ای  وخروج ترامپ ازآن و سپس به انتخاب رئیس جمهور جدید آمریکا اشاره و بیان داشته ، تحلیلگران معتقدند باید در فتار آمریکایی ها تغییراساسی احساس شود تا از میزان تنش ها کاسته شود ،.به طور مثال در دوران ترامپ ، علی رغم ترور ژنرال سلیمانی یک دانشمند برجسته هسته ای ایران با همکاری اسرائیل و آمریکا ترور شد ، در اواخر دسامبر ، بمب افکن های B-52 با توانایی هسته ای آمریکا به خاورمیانه منتقل شدند ، آنها به هروسیله ای به دنبال ایجاد تنش و درگیری بوده اند .

در مقابل این زورگویی ها ، ایران با اقتدار اعلام کرد که غنی سازی اورانیوم را تا بیست درصد آغاز نموده و درعکس العمل به رفتار غیر منطقی کره جنوبی دربلوکه کردن منابع مالی آنها ، یک کشتی آنها رادر خلیج فارس توقیف نموده است . نهایتا ایرانی ها اعلام نموده اند چنانچه همه طرف ها و کشورها به تعهدات شان برگشته وبه آن پایبند باشند آنان نیز ملزم به اجرای تعهداتشان خواهند بود .

نویسنده درپایان یادآور شده ؛ برای جهانیان و ملت ما روشن می باشدکه فشارحداکثری برایران و سیاست تروریسم اقتصادی بر علیه آن صد درصد شکست خورده است.

انتهای پیام/م


٠٧:٣٣ - 1399/11/02    /    شماره : ٧٦٣٧٠١    /    تعداد نمایش : ٧٥٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج