منو اصلی
اخبار > حضور چهار ناشر ایتالیایی با 53 عنوان کتاب در نمایشگاه مجازی کتاب تهران


  چاپ        ارسال به دوست

رایزنی فرهنگی کشورمان در ایتالیا عنوان کرد؛

حضور چهار ناشر ایتالیایی با 53 عنوان کتاب در نمایشگاه مجازی کتاب تهران

رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در ایتالیادرخصوص افتتاح نمایشگاه مجازی کتاب تهران گفت: چهار موسسه انتشاراتی مهم از کشور ایتالیا با 53 عنوان کتاب در نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران شرکت کردند.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، با هماهنگی نمایندگی فرهنگی کشورمان در ایتالیا، چهار ناشر ایتالیایی (Francesco Brioschi)؛ (Giunti)؛ (Ponte 33)؛ (Valentina)؛ به همراه انجمن (Negah) و مؤسسه بین‌المللی مطالعات مدیترانه وشرق (ISMEO)، با 53 عنوان کتاب، در نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران شرکت کردند.

محمد تقی امینی ، رایزن فرهنگی کشورمان در ایتالیا درسخنانی اظهارداشت: از میان ناشران ایتالیایی شرکت کننده در این نمایشگاه مجازی، رایزنی فرهنگی با انتشارات (Ponte 33) در برگردان ایتالیایی و نشر کتاب "جویبار لحظه ها: ادبیات معاصر فارسی. نظم و نثر" اثر دکتر محمد جعفر یاحقی؛ عرضه شده در این نمایشگاه، در قالب طرح تاپ مشارکت داشته؛ و "سیمرغ، سی مصاحبه با ایران شناسان ایتالیا"؛ که توسط مؤسسه بین المللی مطالعات مدیترانه وشرق (ISMEO) در این نمایشگاه عرضه گردیده نیز، حاوی ده مصاحبه با ایران شناسان ایتالیایی است؛ که در قالب طرح تاریخ شفاهی اسلام شناسان؛ ایران شناسان؛ و اساتید زبان و ادبایت فارسی این نمایندگی به انجام رسیده؛ و با مشارکت (ISMEO) انتشار یافته است.

نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران 30دی ماه 99 با عرضه بیش از 120 هزار عنوان کتاب توسط  1732 ناشر داخلی؛ و 180 ناشر خارجی گشایش یافت؛ و تا ششم بهمن ماه در تارنمای book.icfi.ir  برقرار خواهد بود.

انتهای پیام/م 


١٠:٠٧ - 1399/11/02    /    شماره : ٧٦٣٦٩٩    /    تعداد نمایش : ٨٢٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج